سیالات خودرو 

خرید انواع سیالات خودرو برای انواع مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه. سیالات خودرو که شامل روغن موتور ، روغن گیربکس ، روغن هیدرولیک فرمان ، روغن ترمز و ضدیخ می باشد در سلامتی و کارکرد خودرو نقش بسزایی دارند. استفاده از روغن و ضدیخ استاندارد برای مرسدس بنز ، پورشه و بی ام و شما ضمن بهبود عملکرد خودرو سبب کاهش هزینه های ناشی از مراجعه به تعمیرگاه می گرد...

بیشتر
 • روغن موتور
  روغن موتور

  فروش انواع روغن موتور مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه . در ادامه انواع روغن موتور مناسب خودرو های آلمانی را مشاهده می کنید. برای خرید روغن موتور مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه خود با کارشناسان ما تماس گرفته و یا نوع خودرو و کالای مورد نیاز خود را از طریق شماره های بالای صفحه برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان آرکاموبیل ضمن اعلام قیمت به سوالات فنی شما مانند زمان تعویض روغن موتور و نحوه انتخاب روغن موتور پاسخ دهند. بررسی و مشخصات و نکات مهم زمان تعویض روغن موتور در صفحه مربوط به محصولات به راحتی قابل دسترس خواهد بود و همچنین می توانید با نحوه انتخاب و زمان مناسب تعویض روغن موتور آشنا شوید.

  روغن موتور به عنوان مهمترین سیال مورد استفاده در خودرو وظایف گوناگونی را بر عهده دارد که از وظایف اصلی روغن موتور می توان به روانکاری قطعات خودرو اشاره کرد . روانکاری خودرو از اصطکاک بین قطعات و بالا رفتن  دمای موتور خودرو و آسیب پیستون ، سیلندر و سایر قطعات جلوگیری می نماید. از دیگر وظایف روغن موتور می توان به پاک کردن و حل کردن دوده های ناشی از احتراق در موتور خودرو اشاره کرد که باعث جلوگیری از رسوب این دوده ها در موتور و آسیب آن می شود. کیفیت پایین روغن موتور و مناسب نبودن آن برای مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه شما سبب آسیب های سنگینی به خودرو شما می شود که باعث هزینه های بالایی برای شما خواهد شد.روغن موتور مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه بایستی استانداردهای مورد تایید شرکت های سازنده را داشته باشد و برای آشنایی با مشخصات و خرید روغن موتور مناسب خودروی خود با کارشناسان ما تماس گرفته و یا از طریق شماره های بالا درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. آرکاموبیل به عنوان جامع ترین فروشگاه لوازم یدکی و قطعات مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه بهترین قیمت را به هموطنان عزیز ارائه می کند و همچنین اصل بودن روغن موتورهای ارائه شده به مشتریان عزیز را تضمین می کنیم.

 • روغن ترمز
  روغن ترمز

  فروش روغن ترمز انواع مدل ها ی مرسدس بنز ، بی ام و BMW و پورشه. برای بررسی مشخصات و خرید روغن ترمز مرسدس بنز ، بی ام و BMW و پورشه خود می توانید از قسمت جستجوی سایت استفاده نمایید . برای انتخاب روغن ترمز مناسب خودروی خود می بایست با مراجعه به دفترچه راهنمای خودروی خود با توجه به پیشنهاد کمپانی سازنده خودرو انتخاب و خرید روغن ترمز را برای مرسدس بنز ، بی ام و BMW و پورشه خود انجام دهید. روغن ترمز نقش حیاتی در عملکرد سیستم ترمز و ایمنی سرنشینان خودرو دارد و برای انتخاب و خرید روغن ترمز مناسب مرسدس بنز ، بی ام و BMW و پورشه خود از طریق شماره های بالای صفحه با ما تماس گرفته و یا شماره شاسی خودروی خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما روغن ترمز مناسب برای خودرو شما را پیشنهاد داده و اعلام قیمت نمایند و در صورت تایید شما خرید شما را ثبت و روغن ترمز را برای شما ارسال نمایند. آرکاموبیل به عنوان جامع ترین فروشگاه لوازم یدکی ، قطعات یدکی ، روغن ها و ضدیخ مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه اصل بودن تمام کالاهای ارائه شده را تضمین می نماید و همچنین بهترین قیمت روغن ترمز مرسدس بنز ، بی ام و BMW و پورشه را به هموطنان عزیز ارائه می کند.

  روغن ترمز یک نوع ار روغنهای هیدرولیک می باشند که در سیستم هیدرولیک ترمز خودرو ها استفاده می شوند. عملکرد مناسب روغن ترمز ارتباط مستقیمی با سلامت سرنشینان خودرو دارد یکی از مشخصه های روغن های ترمز نقطه جوش آنها می باشد ، چراکه مایعات بر خلاف گازها قابلیت فشرده سازی ندارند و اگر روغن ترمز بجوشد در آن گاز تشکیل شده که می تواند بر اثر فشار فشرده شود و به همین دلیل قادر به انجام وظیفه خود به عنوان روغن ترمز نمی باشد.

 • روغن گیربکس
  روغن گیربکس

  فروش روغن گیربکس (روغن دنده) انواع مدل های مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه. برای انتخاب و خرید روغن گیربکس (روغن دنده) مناسب خودروی خود باید به دفترچه راهنمای خودرو خود مراجعه کرده و به پیشنهاد کمپانی سازنده خودرو عمل کنیم ؛ و همچنین می توانید از طریق شماره های بالای صفحه با ما تماس گرفته و یا نوع خودرو و شماره شاسی را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان آرکاموبیل روغن گیربکس (روغن جعبه دنده) یا همان واسکازین مناسب مرسدس بنز ، بی ام و BMW و پورشه شما را به شما پیشنهاد دهند. انتخاب ، خرید و استفاده از روغن گیربکس اصلی و استاندارد در خودرو سبب بهبود عمکرد گیربکس یا همان جعبه دنده خودرو می گردد و از هزینه های تعمیراتی بالا برای گیربکس شما جلوگیری می کند. به همین علت ما در آرکاموبیل روغن گیربکس اصل را برای مرسدس بنز ، بی ام و BMW و پورشه به هموطنان گرامی ارائه می کنیم و اصل بون روغن گیربکس مرسدس بنز ، بی ام و BMW و پورشه را تضمین می کند. همچنین آرکاموبیل به عنوان جامع ترین فروشگاه لوازم یدکی و قطعات بنز ، بی ام و ، پورشه بهترین قیمت را برای شما کاربران گرامی ارائه می کند.

  روغن گیربکس یا همان روغن جعبه دنده که به واسکازین هم معروف است نقش روانکاری چرخ دنده های موجود در جعبه دنده را دارد در کنار روانکاری ، روغن جعبه دنده نقش محافظتی از چرخ دنده ها را نیز ایفا می کند. استفاده از روغن گیربکس با کیفیت و تعویض به موقع آن سلامتی گیبرکس و سیستم انتقال قدرت خودرو شما را تضمین می کند. برای مشاوره قیمت و خرید روغن ترمز مرسدس بنز ، بی ام BMW و پورشه خود شماره شاسی خودرو را ازطریق شماره بالا برای ما ارسال نمایید و همچنین می توانید با ما تماس گرفته تا کارشناسان ما پاسخگوی سوالات فنی شما در مورد خرید ، تعویض و انتخاب روغن ترمز باشند.

 • روغن دیفرانسیل
  روغن دیفرانسیل

  فروش روغن دیفرانسیل انواع مدل های مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه. جهت انتخاب روغن دیفرانسیل مناسب خودروی خود بایستی به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه کرده و به پیشنهاد سازنده خودرو ، روغن دیفرانسیل را انتخاب نمایید و همچنین شما می توانید از طریق شماره های بالای صفحه با ما تماس گرفته و یا شماره شاسی خودروی خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان آرکاموبیل روغن دیفرانسیل مناسب مرسدس بنز ، بی ام و BMW و پورشه شما را پیشنهاد دهند. روغن های دیفرانسیل ارائه شده در فروشگاه آرکاموبیل دارای ضمانت اصل بودن می باشد و استفاده از روغن دیفرانسیل اصلی سبب بهبود عملکرد سیستم تعلیق می گردد و از هزینه های تعمیراتی خودرو جلوگیری می کند. آرکاموبیل به عنوان جامع ترین فروشگاه لوازم یدکی ، قطعات یدکی ، روغن و ضدیخ ؛ بهترین قیمت روغن دیفرانسیل مزسدس بنز ، بی ام و BMW و پورشه را برای هموطنان عزیز ارائه می کند.

  دیفرانسیل قطعه ای از سیستم انتقال قدرت خودرو می باشد که قدرت را به چرخ ها منتقل می کند . یکی از وظایف  اصلی و حیاتی دیفرانسیل در خودرو زمانی می باشد که به عنوان مثال چرخ های ماشین در سر پیچ به قدرت یکسانی نیاز نداشته و در اینجا دیفرانسیل به هر یک از چرخ های خودرو قدرت مورد نیاز آن را منتقل می کند. مجموع چرخ دنده های موجود در دیفرانسیل توسط روغن دیفرانسیل روانکاری می شود . روغن دیفرانسیل در کنار روانکاری از قطعات دیفرانسیل محافظت می کند و همچنین سبب کاهش دمای آن و خنک کاری آن می شود. 

  برای خرید روغن دیفرانسیل مرسدس بنز ، بی ام و BMW و پورشه با ما تماس گرفته و یا شماره شاسی خودروی خود را برای ما از طریق شماره های بالای صفحه ارسال نمایید.

 • روغن هیدرولیک فرمان
  روغن هیدرولیک فرمان

  فروش روغن هیدرولیک فرمان انواع مدل های مرسدس بنز ، بی ام و BMW و پورشه. برای انتخاب روغن هیدرولیک فرمان مناسب خودرو خود به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه کنید و همچنین می توانید از طریق شماره های بالای صفحه با ما تماس گرفته و یا شماره شاسی خودروی خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند. استفاده از روغن هیدرولیک فرمان اصل و استاندارد ضامن سلامت سیستم فرمان خودرو شما می باشد ، آرکاموبیل به عنوان جامع ترین فروشگاه لوازم یدکی ، قطعات یدکی ، روغن و ضدیخ مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه ، اصل بودن روغن های هیدرولیک فرمان عرضه شده را تضمین می نماید و همچنین بهترین قیمت هیدرولیک فرمان مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه را به شما عرضه می دارد. برای خرید روغن هیدرولیک فرمان مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه باکارشناسان آرکاموبیل تماس گرفته و یا شماره شاسی خودروی خود را از طریق شماره های بالای صفحه ارسال نمایید.
  روغن هیدرولیک فرمان از جمله سیالات مورد استفاده در خودرو می باشد که بایستی به صورت دوره ای مورد بررسی و چک قرار بگیرد و در صورت نیاز به تعویض و یا کم شدن حجم آن نسبت به تعویض روغن هیدرولیک فرمان اقدام نمایید و همیشه استفاده از روغن هیدرولیک استاندارد و متناسب با مرسدس بنز ، بی ام و BMW و پورشه خود را در دستور کار قرار دهید تا از آسیب های سیستم فرمان خودرو شما جلوگیری گردد و عملکرد فرمان خودرو شما بهبود یابد.

 • ضد یخ
  ضد یخ

  فروش ضدیخ انواع مدل های مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه. ضد یخ از جمله سیالات مهم و اساسی در خودرو می باشد و انتخاب ضد یخ استاندارد و مناسب برای خودرو ، سبب جلوگیری از آسیب دیدگی و همچنین کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری می شود. در کنار انتخاب و خرید ضد یخ مناسب مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه خود باید زمان تعویض ضد یخ و همچنین درصد اختلاط با آب را نیز به خوبی رعایت کنید تا ضدیخ مورد استفاده به خوبی وظایف خود را در خودرو انجام دهد. ضدیخ و آب مورد استفاده در سیستم خنک کننده و رادیاتور خودرو وظایف گوناگونی را بر عهده دارند . از جمله وظایف ضد یخ می توان به خنک کنندگی موتور خودرو و جلوگیری از افزایش دما بیش از اندازه آن نام برد ، در کنار خنک کنندگی موتور خودرو وجود ضد یخ مخلوط با آب سبب محافظت موتور خودرو و اجزای سیستم خنک کننده در برابر خوردگی می شود و در واقع ضدیخ وظیفه محافظت کنندگی از موتور خودرو را بر عهده دارد. از دیگر وظایف ضدیخ در خودرو جلوگیری از جوش آمدن آبسیستم خنک کننده مخصوصا در فصل تابستان می باشد. که معمولا ضد یخ را سیالی ضد جوش و ضد خوردگی نیز می دانند. فروشگاه آرکاموبیل به عنوان جامع ترین فروشگاه لوازم یدکی مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه عرضه کننده ضد یخ مناسب انواع خودرو های آلمانی می باشد و اصل بودن ضدیخ یخ های عرضه شده را تضمین می نماید و همچنین بهترین قیمت ضدیخ را به هموطنان عزیز عرضه می کند. برای خرید ضدیخ مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه از طریق شماره های بالای صفحه با ما تماس بگیرید و یا نوع خودرو و شماره شاسی خودرو را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان ما ضمن اعلام قیمت ضدیخ مناسب خودروی شما خرید شما را ثبت نمایند و ضد یخ مورد نظرتان را برایتان ارسال نمایند. برای سوالات فنی نظیر حجم آب و ضدیخ سیتم خنک کننده مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه ؛ دوره زمانی تعویض ضدیخ و آب رادیاتور و همچنین درصد مناسب ضدیخ در آب می توانید با کارشناسان آرکاموبیل تماس بگیرید.

نمایش 1 - 8 از 8 آیتم
نمایش 1 - 8 از 8 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0