مکمل سوخت مرسدس بنز

0009892545

جدید

  • بهبود دهنده احتراق سوخت
  • محافظت کننده از سیستم سوخت رسانی
  • مناسب برای انواع مدل مرسدس بنز سواری

جزییات بیشتر

موجود ، تماس بگیرید

برند : مرسدس بنز (اورجینال)

 
بررسی تخصصی

مکمل سوخت مرسدس بنز

برای عملکر بالای مرسدس بنز خود باید بهترین ها را برای خودرو خود به کار ببرید . مکمل سوخت مرسدس بنز شرایط سوخت را در موتور مرسدس بنز شما بهبود می بخشد که باعث کاهش کوبش (ناک) در موتور ، کاهش رسوبات ناشی از سوخت در سیستم انژکتور ، جلوگیری از خوردگی در سیستم سوخت رسانی و همچنین تمیز شدن کلیه قسمت های سیستم سوخت رسانی مرسدس بنز می شود.وقتی شما قصد استفاده از مکمل سوخت برای مرسدی بنز خود را دارید بهترین انتخاب استفاده از مکمل سوخت مورد تایید شرکت مرسدس بنز می باشد تا بهترین عملکرد را در سیستم سوخت رسانی و موتور مرسدس بنز شما داشته باشد.

مکمل سوخت مرسدس بنز در بنزین حل می شود و با تمیز نگه داشتن سیستم انژکتور خودور و همچنین با بالا بردن کیفیت سوخت مورد استفاده در مرسدس بنزشما سبب کاهش کوبش (ناک) در خودرو که ناشی از کیفیت پایین بنزین مورد استفاده است می شود و احتراق بنزین را در موتور مرسدس بنز بهبود می بخشد.جهت عملکرد مناسب مکمل سوخت مرسدس بنز ، بهتر است قبل از سوخت گیری به باک خودرو اضافه شود و برای حدود 60 لیتر بنزین مناسب می باشد.

مکمل سوخت مرسدس بنز

عدد اکتان :

عدد اکتان مشخصه ای از بنزین است که نشان دهنده مقاومت بنزین در برابر احتراق خودبه خودی و ایجاد کوبش (ناک) در موتور خودرو می باشد. هرچه عدد اکتان بنزین بالاتر باشد نشان دهنده این است که بنزین در برابر احتراق خود به خودی بر اثر فشرده شدن مقاوم تر است و ایجاد ناک (کوبش) در موتور خودرو نمی کند و سوخت مورد استفاده کیفیت بالاتری دارد. مکمل بنزین مرسدس بنز با افزایش عدد اکتان سوخت خودرو سبب بهبود احتراق شده و از هرگونه ایجاد ناک (کوبش) در موتور خودرو جلوگیری می کند.

احتراق و کوبش (ناک) در موتور خودرو :

در حالت عادی مخلوط هوا و بنزین در محفظه سیلندر می بایستی با جرقه زدن شمع ها دچار احتراق شده و سبب حرکت موتور خودرو گردد ، ولی زمانی که کیفیت بنزین و عدد اکتان آن پایین باشد هنگامی که بنزین و هوا در محفظه سیلندر فشرده می شوند بدون حضور جرقه شمع دچار احتراق می شود که این احتراق یک کوبش (ناک) در موتور ایجاد می کند و موجب آسیب به قطعات خودرو می گردد. مکمل سوخت مرسدس بنز با بهبود شرایط احتراق بنزین در مرسدس بنز شما از ایجاد ناک در موتور خودرو جلوگیری می کند.

مکمل سوخت مرسدس بنز

مکمل سوخت پیش روی شما برای انواع مرسدس بنز سواری مناسب می باشد :
E200 , E250 , E280 , E300 , E350

C200 , C280 , C350

CLS350 , CLS500

S350 , S500

         

                   

آرکاموبیل فروشگاه تخصصی لوازم یدکی و سیالات خودروهای بنز ، بی ام و ، پورشه

 
جزئیات فنی
نام کالامکمل سوخت
شماره فنی000989254516
کشور سازنده قطعهآلمان
تعداد در پکیک عدد
حجم100 میلی لیتر

7 محصول مشابه یافت شد

نظرات

کد QR

محصولات بازدیدشده

منو

مقایسه 0