سیستم برف پاک کن 

فروش لوازم یدکی و قطعات سیستم برف پاک کن انواع مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه. در ادامه انواع لوازم یدکی سیتم برف پاک کن که شامل تیغه برف پاک کن ، پمپ آب شیشه شور ، چشمی شیشه شور ، منبع آب شیشه شور و موتور برف پاک کن را مشاهده می کنید. برای بررسی مشخصات و خرید لوازم یدکی برف پاک کن می توانید از قسمت جستجوی سایت استفاده نمایید و برای خرید لوازم و قط...

بیشتر
 • تیغه برف پاک کن
  تیغه برف پاک کن

  سیستم برف پاک کن خودرو از اجزای گوناگونی تشکیل شده است که شامل تیغه برف پاک کن ، موتور برف پاک کن ، پمپ آب شیشه شور ، چشمی شیشه شور ، منبع آب شیشه شور می باشد. تیغه برف پاک مهمترین بخش از سیستم برف پاک کن خودرو می باشد چراکه در صورتی که تمامی اجزای سیستم برف پاک کن به خوبی کار کنند اما تیغه برف پاک کن خودرو شما آسیب دیده باشد نتیجه ی قابل توجهی نخواهد داشت و شیشه جلوی خودروی شما به خوبی تمیز نشده و اثرات ناشی از آب و آلودگی بر روی شیشه اتومبیل شما باقی می ماند. برای اینکه از عملکرد تیغه برف پاک کن خودرو خود مطمئن باشید بهتر است در آخر فصل گرما و قبل از شروع شده فصل سرما و بارش ها تیغه های برف پاک کن خودروی خود را بررسی نمایید چراکه تابش نور خورشید و گرمای تابستان سبب آسیب دیدگی تیغه های برف پاک کن می شود و در صورت مشاهده آسیب دیدگی و یا عملکرد نامناسب تیغه ها روی سطح شیشه نسبت به تعویض آنها اقدام نمایید. همچنین در انتهای زمستان هم بر اثر سرمای هوا ممکن است تیغه ها ی برف پاک کن آسیب دیده باشند و لذا بهتر است سالانه دو مرتبه نسبت به بررسی تیغه های برف پاک کن و در صورت نیاز تعویض آنها اقدام نمایید.
  فروش انواع تیغه های برف پاک کن مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه در فروشگاه آرکاموبیل. تیغه های برف پاک کن هم مانند سایر لوازم یدکی در خودرو های مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه براساس شماره فنی تقسیم بندی می شود لذا برای خرید تیغه برف پاک کن مناسب برای خودرو خود بهتر شماره شاسی ماشین خود را از طریق شماره های بالای صفحه برای ما ارسال نمایید و یا با ما تماس گرفته تا کارشناسان آرکاموبیل ضمن دریافت نوع خودرو و شماره شاسی آن مشاوره لازم برای خرید و قیمت تیغه برف پاک کن مناسب خودروی شما را به شما بدهند.
  برای بررسی و مقایسه انواع تیغه برف پاک کن مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه از قسمت جستجوی سایت استفاده نمایید.

 • منبع آب شیشه شور
  منبع آب شیشه شور

  منبع آب شیشه شور انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

 • چشمی شیشه شور
  چشمی شیشه شور

  چشمی شیشه شور انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

 • پمپ آب شیشه شور
  پمپ آب شیشه شور

  پمپ آب شیشه شور انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

 • موتور برف پاک کن
  موتور برف پاک کن

  موتور برف پاک کن انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 19 آیتم
نمایش 1 - 12 از 19 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0