فیلتر هوا اورجینال مرسدس بنز E200 مدل 2016 تا 2019

جدید

  • فیلتر هوا اصلی مرسدس بنز
  • مناسب برای مرسدس بنز E200 مدل 2016 , 2017 , 2018 , 2019 اتاق W213
  • فیلتر هوا موتور M274 مرسدس بنز
  • کیفیت ساخت عالی

جزییات بیشتر

موجود ، تماس بگیرید

 
بررسی تخصصی

فیلتر هوای اصلی مرسدس بنز E200 مدل 2016 تا 2019

فیلتر هوای اصلی مرسدس بنز E200 مدل 2016 , 2017 , 2018 , 2019 با کیفیت ساخت عالی سبب تصفیه هوای ورودی به موتور مرسدس بنز E 200 شما می شود و از ورود آلودگی به همراه هوای ورودی به موتور 274 مرسدس بنز E200 شما جلوگیری می کند. فیلتر هوای اصلی مرسدس بنز دقیقا همان فیلتر هوایی است که در هنگام تحویل گرفتن خودرو از کارخانه روی آن نصب است.فیلتر هوای پیش روی شما مناسب برای مرسدس بنز E200 مدل سال 2016 , 2017 , 2018 , 2019 است  می باشد ؛ همچنین لازم به ذکر است موتور این مدل از مرسدس بنز چهار سیلندر بوده و دارای اتاق W213 می باشد.

همیشه برای نگهداری بهتر از خودرو خود باید برنامه ای منظم جهت چک و تعویض قطعات مصرفی و سیالات مورد استفاده در آن داشته باشیم. یکی از قطعات مصرفی در خودرو فیلترهای مختلفی که در قسمت های گوناگون خودرو استفاده شده اند می باشد. در میان فیلتر ها هم فیلتر هوا با توجه به نقش آن در کارکرد موتور یکی از مهم ترین فیلتر ها می باشد. در ادامه نکاتی در مورد چک و تعویض فیلتر هوا را ملاحظه می کنید.

نکاتی در مورد فیلتر هوا خودرو :

وظیفه فیلتر هوا ، تصفیه هوای ورودی به موتور مرسدس بنز شما می باشد چراکه یک موتور تمیز همیشه عملکرد بهتری خواهد داشت. یکی از اصلی ترین اجزای موتور مرسدس بنز جهت جلوگیری از ورود آلودگی ها به موتور آن  فیلتر هوا می باشد. فیلتر هوا با وارد کردن هوای تمیز به موتور مرسدس شما سبب بهبود عمل احتراق در موتور می گردد ، چراکه هوا یکی از اجزای مورد نیاز برای ایجاد احتراق می باشد و بهبود شرایط احتراق در موتور مرسدس بنز E 200 شما سبب عملکرد بهتر موتور می شود. همچنین فیلتر هوا با جلوگیری از ورود آلودگی های محیطی مانند گردوغبار و اجسام خارجی آن را از آسیب دیدگی محافظت می نماید. فیلتر هوای اصلی مرسدس بنز به خوبی این وظایف را برای خودرو شما انجام داده و از هرگونه آسیب احتمالی به موتور 274 مرسدس بنز شما جلوگیری می نماید و همچنین تنفس و احتراق موتور مرسدس شما را بهبود می بخشد.

دوره های تعویض فیلتر هوا خودرو :

تولیدکنندگان خودرو معمولا دوره های زمانی مختلفی را برای تعویض فیلتر هوا خودرو در نظر می گیرند که شرایط آب و هوایی ، آلودگی های محیطی و نحوه رانندگی شما روی این دوره زمانی تاثیر گذار خواهد بود. اگر در شرایط هوای آلوده و پر از گرد و غبار با مرسدس بنز E200 خود رانندگی می کنید و همچنین حرکت و توقف زیادی با مرسدس خود دارید می بایستی دوره های زمانی تعویض فیلتر هوای مرسدس بنز خود را کوتاهتر کنید.

بررسی ظاهری فیلتر هوا خودرو :

بررسی ظاهری فیلتر هوای مرسدس بنز E200 موتور 274 شما کار سختی نبوده و بدون مراجعه به تعمیرگاه نیز قادر خواهید بود این کار را انجام دهید. برای این کار باید به دفترچه مرسدس بنز E200 خود مراجعه کرده تا از محل فیلتر هوای آن آگاه شوید سپس پیچ های محفظه فیلتر هوای مرسدس بنز را باز کرده و آن را خارج نمایید سپس ظاهر آن را بررسی می کنید ، اگر ظاهر فیلتر هوا شما تیره نشده بود و گردوغبار کمی روی آن قرار گرفته بود ، فیلتر هوا نیاز به تعویض ندارد و پس از تمیز کردن آن را به محل خود بازگردانید. اما اگر رنگ فیلتر هوا E200 تیره شده بود و یا یک لایه از مواد جامد سطح آن را پوشانده بود حتما باید فیلتر هوای مرسدس بنز خود را تعویض کنید. 

در صورتی باز کردن و بررسی فیلتر هوا برای شما مشکل بود حتما به تعمیرکاران مجاز مرسدس بنز مراجعه نمایید تا از عدم آسیب دیدگی محفظه قرار گیری فیلتر هوای مرسدس بنزتان ضمن باز و بست کردن آن مطمئن باشید.

فیلتر هوا اورجینال مرسدس بنز E200 مدل 2016 تا 2019

اگر فیلتر هوای خودروی خود را به موقع تعویض نکنید باعث ورود هوای آلوده به موتور خودرو شده و احتراق در موتور مرسدس بنز شما به خوبی صورت نمی گیرد و در عملکرد خودرو مشکل ایجاد می کند ، مخصوصا در زمان استارت اولیه و روشن شدن مرسدس بنز خود با مشکل مواجه خواهید شد. از دیگر مشکلات عدم تعویض به موقع فیلتر هوا مرسدس بنزتان ، افزایش مصرف سوخت می باشد که میزان مراجعه شما را به پمپ بنزین افزایش می دهد.

در صورت نیاز به مشاوره در مورد انتخاب کالا و نحوه خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید . آرکاموبیل عرضه کننده انواع فیلتر هوای خودروهای آلمانی به هموطنان عزیز می باشد.

                   

آرکاموبیل فروشگاه تخصصی لوازم یدکی و سیالات خودروهای بنز ، بی ام و ، پورشه

 
جزئیات فنی
نام کالافیلتر هوای اصلی مرسدس بنز
شماره فنی2740940104
برند خودرومرسدس بنز
کلاس خودروE 200
سال ساخت خودرو2016 , 2017 , 2018 , 2019
اتاق خودروW 213
موتور خودروM 274
کشور سازنده قطعهآلمان
برند سازنده قطعهمرسدس بنز
تعداد در پکیک عدد

30 محصول مشابه یافت شد

نظرات

کد QR

منو

مقایسه 0