خشک کن (درایر) کولر اورجینال مرسدس بنز C280 مدل 2008 , 2009 , 2010

جدید

  • خشک کن کولر (درایر) اصلی مرسدس بنز
  • کپسول کولر مخصوص اتاق W204 , W207 , W212 مرسدس بنز
  • درایر مرسدس بنز  C280 مدل 2008 , 2009 , 2010 دارای اتاق W204
  • کیفیت عالی خشک کن کولر

جزییات بیشتر

موجود ، تماس بگیرید

برند : مرسدس بنز (اورجینال)

 
بررسی تخصصی

خشک کن کولر (درایر کولر) اصلی مرسدس بنز  C 280 اتاق W204

سیستم تهویه خودرو از قطعات و اجزای مختلفی تشکیل شده است و هریک از آنها وظیفه ای را بر عهده دارند تا هوای تمیز و بدون آلودگی با دمای مناسب به داخل اتاق مرسدس بنز شما دمیده شود و لذت سوار شدن به مرسدس را برای شما دو چندان کند. یکی از این اجزای مهم کولر خودرو ، خشک کن کولر ( درایر کولر ) می باشد که به آن کپسول کولر نیز می گویند. خشک کن کولر ( درایر کولر ) پیش روی شما مخصوص مرسدس بنز C280 مدل سال های  2008 , 2009 , 2010 که دارای اتاق W204 مرسدس بنز است می باشد. خشک کن ( درایر ) کولر اصلی مرسدس بنز توسط شرکت بنز تولید شده و همان کپسول کولری است که در شرکت بنز بر روی خودروی مرسدس بنز C280 دارای اتاق W204 نصب می گردد. در ادامه با نکاتی در مورد وظیفه خشک کن کولر یا همان درایر کولر مرسدس بنز با ما همراه باشید.

وظیفه خشک کن ( درایر ) کولر خودرو چیست ؟

وجود آب در سیستم تهویه خودرو بسیار آسیب زننده و مضر می باشد ، زیرا آب در سیستم تهویه به اسید تبدیل می شود و اسید تولید شده سبب خوردگی مسیر لوله ها و اتصالات کولر خودرو می گردد ، به همین علت وجود خشک کن یا به اصطلاح درایر در سیستم تهویه مرسدس بنز C280 شما ضروری است . خشک کن کولر مرسدس بنز C280 که درایر کولر خودرو نیز نامیده می شود ، به غیر از جذب رطوبت ، به عنوان فیلتر هم در سیستم تهویه مطبوع مرسدس بنز شما عمل می کند و در صورت وجود آلودگی در مسیر کولر خودرو آنها را جذب می کند. پس از خرید خشک کن کولر مرسدس بنز C280 توجه داشته باشید که حتما درپوش های مسیر ورودی و خروجی آن تا زمان نصب روی خودرو بسته بماند ، چراکه ماده جاذب رطوبت آن (سیلیکاژل) در صورتی که با هوای محیط در تماس باشد ، رطوبت هوا را به خود جذب کرده و عمر آن کوتاه می گردد ؛ چراکه سیلیکاژل ها ظرفیت محدودی در جذب رطوبت دارند و در صورت اشباع شدن آن ، عملکرد خشک کن کولر مرسدس بنز شما کاهش پیدا می کند و نمی تواند به خوبی رطوبت و آب را از سیستم تهویه خودرو شما حذف کند.

خشک کن (درایر) کولر اورجینال مرسدس بنز C280 مدل 2008 , 2009 , 2010

خشک کن کولر (درایر کولر) مرسدس بنز C280 بین کندانسور و اواپراتور Evaporator نصب می گردد و هنگام نصب می بایستی به جهت فلش های ورودی و خروجی روی آن توجه نمایید چراکه در صورت نصب برعکس خشک کن کولر ، درایر شما به خوبی عمل نخواهد کرد و احتمال آسیب به قطعات کولر وجود دارد. خشک کن کولر (درایر کولر) مرسدس بنز C280 همچنین به عنوان یک مخزن مایعات برای گاز کولر، زمانی که بین کندانسور و شیر انبساط در حال حرکت است عمل می کند و وجود کپسول کولر یا همان خشک کن کولر به شما این اطمینان را می دهد که گاز کولر آمادگی لازم برای ورود به شیر انبساط را دارد.

گاز کولر پس از عبور از کندانسور از قسمت ورودی درایر کولر وارد آن می شود ؛ بخارات به قسمت بالای خشک کن کولر می روند و قطرات سنگین موجود در گاز کولر به قسمت پایین درایر کولر ریزش می کنند ، قطرات در هنگام رفتن به سمت کف خشک کن کولر از فیلتر ها و مواد جاذب رطوبت ( دسیکانت ) عبور می کنند و زمانی که شیر انبساط باز و بسته می شود ، گاز کولر به سمت خروجی درایر کولر حرکت می کند و از طریق مسیر فشار بالا به شیر انبساط می رسد.

آرکاموبیل فروشگاه تخصصی لوازم یدکی و سیالات خودروهای بنز ، بی ام و ، پورشه

 
جزئیات فنی
نام کالاخشک کن (درایر) کولر
برند خودرومرسدس بنز
کلاس خودروC 280
سال ساخت خودرو2008 , 2009 , 2010
اتاق خودروW 204
موتور خودروM 271
کشور سازنده قطعهآلمان
برند سازنده قطعهمرسدس بنز
تعداد در پکیک عدد

13 محصول مشابه یافت شد

نظرات

کد QR

منو

مقایسه 0