شرایط و ضوابط سفارش کالا

استفاده شما از پایگاه اینترنتی آرکاموبیل و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 • خرید کالا از پایگاه اینترنتی آرکاموبیل بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 • خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه آرکاموبیل به گروه آرکاموبیل تعلق دارد و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هر گونه استفاده از محتويات پایگاه آرکاموبیل فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین آرکاموبیل امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روشهای ذکر شده در بخش "تماس با ما "و آدرس الکترونیکی info@arkamobil.com با ما تماس بگيريد. نقل قول از محتويات پایگاه آرکاموبیل برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.
 • اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده در پایگاه آرکاموبیل با استفاده از کاتالوگ محصولات کارخانجات تولید کننده و شرکت های وارد کننده و  از ترجمه مطالب مربوطه از سایتهای معتبر خارجی است. پایگاه آرکاموبیل خود را به روز سازی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می داند.
 • كاربران متعهد هستند که در دسترسی به پایگاه آرکاموبیل مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
 • كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
 • توجه: کاربران قبل از اقدام به خرید می بایست در پایگاه آرکاموبیل عضویت نموده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایند تا با اطلاعات لازم کالا در اختیار شما قرار گیرد.
 • پایگاه آرکاموبیل هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در آرکاموبیل شکل می گیرد، پذیرا نیست.
 • تمام ابزاری که در پایگاه آرکاموبیل با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. پایگاه آرکاموبیل هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.
 • تمام شرایط و خدمات پایگاه آرکاموبیل برمبنای آخرین سیاستهای این پایگاه شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار پایگاه مندرج می گردد.
 • ارتباط پایگاه آرکاموبیل با کاربران فقط از طریق www.arkamobil.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. پایگاه آرکاموبیل به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

 

ارتباط مستقیم با کاربران

پایگاه آرکاموبیل به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت از كار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را از طریق آدرس الکترونیکی info@arkamobil.com به اطلاع ما برسانید.ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان كه مايل باشند پرسشهای خود را از طریق فرم تماس با ما ارائه شده در پایگاه آرکاموبیل برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

 

شرایط و خدمات فروش

 • از نظر حقوقی در معاملات پایگاه آرکاموبیل به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند .
 • فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در پایگاه آرکاموبیل درج نموده است.
 • پایگاه آرکاموبیل به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

 

خدمات پس از فروش

شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، این بدان معناست که آرکاموبیل خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد.

 

قیمت و مالیات بر ارزش افزوده کالا

 • تمام قیمت ها بروز می باشند.
 • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه می شود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. 
 • مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در لئو تهویه درج شده و پایگاه آرکاموبیل به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

 

شرایط تحویل، ارجاع و تعویض کالا

 • درصورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
 • در صورتی که تحویل کالا در مکان و موعد مقرر صورت نگیرد، خریدار حق مطالبه ضرر و زیان ناشی از این تاخیر را خواهد داشت.
 • سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
 • هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی پس از دریافت کالا در محل تحویل کالای مشتریان تست شود و به مرکز ارتباط مشتریان پایگاه آرکاموبیل اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت پایگاه آرکاموبیل تعمیر و یا جایگزین می گردد.
 • لازم به ذکر است هزینه ارسال و بیمه به عهده خریدار میباشد.
 • تمامی پرداخت های انجام شده به 2 روش فیش بانکی و تحویل در محل مشتری (فقط شهر تهران) انجام می گیرد.

شرایط انصراف از خرید کالا

مشتری می تواند ظرف مدت 7 روز از سفارش خود را طبق شرایط زیر  انصارف دهد:

 1. کالا کاملا سالم و باز نشده باشد
 2. حداکثر 7 روز مهلت انصراف و عودت وجود دارد
 3. هرگونه خرابی در بسته بندی یا محصول شامل عودت و انصراف نمی شود. 

در صورت ابراز نبودن هیچ یک از مشکلات فوق کالا استرداد می گردد و مبلغ فاکتور حداکثر ظرف مدت 2 روز کاری به حساب مشتری بازگردانده می شود.


کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0