فیلتر 

فروش انواع فیلتر هوا ، فیلتر روغن موتور ، فیلتر کولر (فیلتر اتاق) ، فیلتر روغن گیربکس ، خشک کن (درایر ) کولر انواع مدل های مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه . برای خرید فیلتر مورد نظر خود از طریق شماره های بالای صفحه با ما تماس گرفته و یا شماره شاسی خودرو خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما ضمن اعلام قیمت فلیتر هوا ، فیلتر روغن ، فیلتر اتاق ، فیلت...

بیشتر
 • فیلتر روغن
  فیلتر روغن

  فروش فیلتر روغن انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه. برای خرید فیلتر روغن خودرو خود از طریق شماره های بالای صفحه با ما تماس گرفته و یا شماره شاسی مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان آرکاموبیل ضمن اعلام قیمت فیلتر روغن مناسب خودرو شما به سوالات فنی احتمالی شما پاسخ دهند. استفاده از فیلتر روغن اصلی و استاندارد سبب بهبود کیفیت عملکرد موتور خودرو می شود لذا آرکاموبیل عرضه کننده فیلتر روغن اصلی مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه با قیمت مناسب به هموطنان عزیز می باشد.

  برای نگهداری از خودروی خود می بایستی توجه ویژه ای به لوازم مصرفی آن داشته باشید ، از این بین فیلتر روغن خودرو شما یکی از مهمترین اجزای آن می باشد که باستی به تعویض به موقع آن توجه ویژه ای داشته باشید. فیلتر روغن از ورود آلودگی های موجود در روغن موتور به موتور خودرو جلوگیری می کند. این آلودگی ها به مرور زمان وارد فیلتر روغن شده و به همین دلیل است که فیلتر روغن خودرو شما نیاز به تعویض در دوره های زمانی دارد. تعویض به موقع فیلتر روغن خودور سبب تمیز نگه داشتن روغن در موتور خودرو می شود . وجود آلودگی در روغن موتور به مرور زمان سبب ایجاد خوردگی در موتور خودروی شما می شود. اکثر صاحبان خودرو همیشه به انتخاب روغن موتور توجه ویژه ای دارند اما بایستی توجه داشته باشید که فیلتر روغن هم یکی از اجزای اصلی سیستم روانکاری خودرو شما می باشد و اگر شما از فیلتر روغن استاندارد و مناسبی استفاده نکنید ، و فقط به انتخاب روغن موتور توجه داشته باشید تاثیر منفی فیلتر روغن نامناسب را در موتور خود خواهید دید و همین توجه نکردن به انتخاب و خرید فیلتر روغن نامناسب می تواند به خودرو شما آسیب بزند و فرقی هم نمی کند شما دارای یک مرسدس بنز جدید باشید و یا یک خودروی قدیمی را مورد استفاده قرار می دهید. توجه به استفاده از فیلتر روغن مرغوب و استاندارد و تعویض به موقع فیلتر روغن خودرو مساوی است با کارکرد مناسب سیستم روانکاری موتور خودرو شما و باعث سالم نگه داشتن موتور خودرو در استفاده طولانی از ماشین شما می گردد.

  فروشگاه آرکاموبیل  فروشگاه تخصصی لوازم یدکی خودرو های آلمانی عرضه کننده فیلتر روغن انواع بنز ، بی ام و BMW و پورشه آماده پاسخگویی به شما هموطنان گرامی می باشد.

 • فیلتر هوا
  فیلتر هوا

  فروش فیلتر هوای انواع مدل های مرسدس بنز ، پورشه ، بی ام و BMW . جهت بررسی و مقایسه مشخصات فیلتر هواهای موجود در سایت از قسمت جستجوی سایت استفاده نمایید و همچنین جهت خرید فیلتر هوای متناسب با خودروی خود با ما از طریق شماره های بالای صفحه تماس گرفته و یا شماره شاسی مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان ما ضمن اعلام قیمت فیلتر هوای مدنظر شما به سوالات فنی در مورد فیلتر هوا مانند زمان تعویض فیلتر هوا و نحوه انتخاب فیلتر هوا مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه پاسخ دهند. استفاده از فیلتر هوای اصلی و استاندارد سبب بهبود عملکرد موتور خودرو می شود ، فروشگاه آرکاموبیل به عنوان جامع ترین فروشگاه لوازم یدکی بنز ، بی ام و ، پورشه اصل بودن کلیه فیلتر هواهای ارائه شده در سایت را تضمین می کند و همچنین بهترین قیمت فیلتر هوای مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه را به هموطنان عزیز ارائه می کند.
  فیلتر هوا از ورود گردوغبار و آلودگی های محیطی به موتور خودرو شما جلوگیری می کند و به مرور زمان آلودگی های موجود در هوا را به خود جذب کرده  و به همین دلیل نیاز به تعویض پیدا می کند. تعویض به موقع فیلتر هوای ماشین شما سبب کاهش مصرف سوخت ، بهبود عملکرد احتراق در موتور خودرو و افزایش عمر موتور خودرو شما می شود. با توجه به اینکه برای ایجاد احتراق در موتور به هوا ، سوخت و جرقه نیاز است لذا تعویض به موقع فیلتر هوا سبب ایجاد احتراقی مناسب در موتور خودرو می شود و در صورت تعویض نکردن به موقع فیلتر ، کیفیت هوای مورد نیاز برای احتراق در خودرو کاهش یافته و عملکرد موتور خودرو دچار مشکل می شود.
   فروشگاه آرکاموبیل فروشگاه تخصصی لوازم یدکی و قطعات یدکی خودرو های آلمانی عرضه کننده فیلتر هوای انواع  بنز ، بی ام و BMW و پورشه آماده پاسخگویی به شما هموطنان گرامی می باشد.

 • فیلتر کابین (اتاق)
  فیلتر کابین (اتاق)

  فروش فیلتر کابین انواع مدل های مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه. برای انتخاب و خرید فیلتر کابین ( فیلتر اتاق) خودرو خود با شماره های بالای صفحه تماس گرفته و یا شماره شاسی خودرو خود را برای ما ارسال نمایید تا کرشناسان آرکاموبیل ضمن اعلام قیمت به سوالات فنی شما نظیر زمان تعویض فیلتر کابین و نحوه انتخاب فیلتر اتاق پاسخگو باشند. استفاده از فیلتر اتاق اصلی سبب افزایش کیفیت هوای ورودی به اتاق خودرو می شود و ما در آرکاموبیل فیلتر اتاق های اصلی و استاندارد را به هموطنان عزیز ارائه می کنیم و همچنین آرکاموبیل به عنوان جامع ترین فروشگاه لوازم یدکی و قطعات مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه بهترین قیمت را برای شما ارائه می کند. برای بررسی مشخصات و مقایسه و خرید فیلتر کابین ( فیلتر اتاق ) مرسدس بنز  بی ام و ، پورشه از قسمت جستجوی سایت استفاده نمایید.
  فیلتر کابین خودرو که به آن فیلتر کولر و یا فیلتر هوا کابین هم گفته می شود سبب ورود هوای تمیز به اتاق خودرو می گردد. کیفیت و عملکرد مناسب فیلتر کابین خودرو با سلامتی سرنشینان خودرو ارتباط مستقیم دارد چراکه هوای ورودی به اتاق خودرو که از طریق سیستم تهویه تامین می شود قبل از ورود به کابین خودرو از فیلتر هوای کابین عبور می کند و آلودگی های محیطی که همراه هوا می باشد مانند گردو غبار ، باکتری ها و ذرات جامد توسط فیلتر کابین گرفته می شود تا هوای تمیز وارد اتاق خودرو شود. فیلتر کابین در سیستم تهویه خودرو شما قرار داده شده است و به همین دلیل به آن فیلتر کولر نیز گفته می شود و از ورود رطوبت ، گردوغبار و حشرات به اتاق خودرو جلوگیری می کند. فیلتر اتاق خودرو یا همان فیلتر کولر برای افرادی که از بوی نامطبوع ناشی از اگزوز سایر خودروها ، گردوغبار و سایر بوهای محیطی متنفر هستند واقعا نجات بخش است . از دیگر مزایای فیلتر کابین خودرو ، برای افرادی است که دچار آلرژی و حساسیت فصلی هستند می باشد چراکه معمولا عوامل ایجاد حساسیت در هوا معلق می باشد و فیلتر کابین از ورود این عوامل به داخل اتاق خودرو جلوگیری می کند و سرنشینان دارای آلرژی هم به خوبی می توانند از هوای تمیز داخل خودرو استنشاق نمایند و هیچ حساسیتی در آنها ایجاد نشود. برای بهبود هوای داخل خودرو خود بهتر است فیلتر کابین را در دوره ای زمانی مناسب تعویض نمایید.

  آرکاموبیل فروشگاه تخصصی لوازم یدکی بنز ، بی ام و BMW ، پورشه عرضه کننده انواع فیلتر کابین خوددرو به هم وطنان عزیز می باشد.

 • فیلتر روغن گیربکس
  فیلتر روغن گیربکس

  فروش فیلتر روغن گیربکس انواع مدل های مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه. برای بررسی مشخصات و مقایسه فیلتر های روغن گیربکس می توانید از قسمت جستجوی سایت استفاده نمایید. وهمچنی در ادامه انواع مدل های فیلتر روغن گیربکس را مشاهده می کنید. برای خرید فیلتر گیربکس مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه با شماره های بالای صفحه تماس بگیرید و یا شماره شاسی خودرو خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان آرکاموبیل ضمن اعلام قیمت فیلتر روغن گیربکس به سوالات احتمالی شما در مورد زمان تعویض فیلتر روغن گیربکس و... پاسخ دهند. استفاده از فیلتر گیربکس اصل و استاندارد سبب بهبود کیفیت روغن گیربکس می شود و عمر روغن گیربکس را افزایش می دهد عملکرد گیربکس خودرو نیز بهتر می شود. آرکاموبیل به عنوان جامع ترین فروشگاه لوازم یدکی و قطعات مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه اصل بودن فیلترهای گیربکس ارائه را تضمین می کند و همچنین بهترین قیمت فیلتر روغن گیربکس را به هموطنان عزیز ارائه می کند.
  فیلتر روغن گیربکس آلودگی های موجود در روغن مانند گردوغبار و... را قبل از ورود روغن به سیستم گیربکس از آن جدا می کند. ورود هرگونه آلودگی به همراه روغن به داخل گیربکس خودرو سبب عملکرد نامناسب گیربکس شده و همچنین می تواند به گیربکس خودرو شما آسیب بزند.

 • خشک کن ( درایر ) کولر
  خشک کن ( درایر ) کولر

  فروش کپسول کولر (درایر کولر) انواع مدل های مرسدس بنز ، پورشه ، بی ام و . در ادامه انواع مدل های کپسول کولر (درایر کولر) را مشاهده می کنید . جهت بررسی مشخصات و مقایسه انواع مدل های کپسول کولر ( درایر کولر) می توانید از قسمت جستجوی سایت استفاده نمایید و همچنین جهت انتخاب و خرید کپسول کولر مناسب برای خودرو خود از طریق شماره های بالا با ما تماس گرفته و یا شماره شاسی مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان آرکاموبیل ضمن اعلام قیمت کپسول کولر به سوالات فنی شما نظیر زمان تعویض درایر کولر (خشک کن کولر) پاسخ دهند. استفاده از کپسول کولر اصل و استاندارد سبب بهبود کیفیت هوای کولر خودرو می شود به همین دلیل آرکاموبیل به عنوان جامع ترین فروشگاه لوازم یدکی و قطعات بنز ، بی ام و ، پورشه ضمن عرضه کپسول کولر ( درایر کولر ) اصل و تضمین اصل بودن آن بهترین قیمت خشک کن کولر را به هموطنان عزیز ارائه می کند. 
  خشک کن کولر که به آن درایر کولر و یا کپسول کولر نیز گفته می شود یکی از اجزای اساسی در سیستم تهویه مطبوع خودور می باشد. وظیفه خشک کن کولر جذب رطوبت و آلودگی های موجود در سیستم کولر خودرو می باشد. در واقع درایر کولر خودرو هم جاذب رطوبت است و هم مانند یک فیلتر سایر آلودگی ها را هم از مسیر سیستم تهویه مطبوع خودرو شما حذف می کند. حذب آب و رطوبت از سیستم کولر خودرو امری مهم و حیاتی است ، زیرا وجود رطوبت در مسیر سیستم تهویه سبب تولید اسید می شود و اسید تولید شده باعث خوردگی در لوله ها و اتصالات کولر خودرو می گردد. خشک کن کولر ، در مدار کولر خودرو پس از کندانسور قرار دارد و گاز کولر از کندانسور وارد درایر کولر می شود و پس از جذب رطوبت و سایر آلودگی در درایر گاز کولر از طریق مسیر فشار بالا از آن خارج می گردد.

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 99 آیتم
نمایش 1 - 12 از 99 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0