سیستم ترمز 

فروش انواع لوازم یدکی و قطعات یدکی سیستم ترمز مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه . لوازم یدکی و قطعات سیستم ترمز مانند لنت ترمز ، دیسک چرخ ، سیلندر ترمز  ، سیم لنت ترمز ، روغن ترمز ، مخزن روغن ترمز ، لنت ترمز دستی ، پمپ ترمز ABS مانند سایر لوازم یدکی و قطعات مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه با استفاده از شماره فنی تقسیم بندی می شود . برای خرید لوازم یدکی و ...

بیشتر
 • لنت ترمز
  لنت ترمز

  خرید لنت ترمز انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه. لنت ترمز مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه مانند سایر لوازم یدکی و قطعات این خودروها براساس شماره فنی تقسیم بندی می شوند و برای خرید لنت ترمز بهترین راه ارسال شماره شاسی خودرو از طریق شماره های بالای صفحه برای کارشناسان ما می باشد و همچنین می توانید با ما تماس گرفته و ضمن اعلام شماره شاسی خودرو خود قیمت به شما اعلام گردد و هرگونه سوال فنی شما نیز پاسخ داده خواهد شد. آرکاموبیل به عنوان جامع ترین فروشگاه لوازم یدکی و قطعات مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه اصل بودن کلیه کالاهای ارئه شده را تضمین می کند و همچنین بهترین قیمت لنت ترمز مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه را به هموطنان عزیز ارائه می کند . برای بررسی و مقایه مشخصات لنت ترمز مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه خود می توانید از قسمت جستجوی سایت استفاده نمایید و همچنین در ادامه انواع لنت ترمز را مشاهده می فرمایید. اگر در انتخاب لنت ترمز مناسب خودرو مشکلی داشتید  با ما تماس گرفته تا کارشناسان آرکاموبیل با توجه به شماره شاسی مرسدس بنز ، بی ام و BMW و پورشه شما راهنماییتان کنند.

  لنت ترمز بخشی از سیستم ترمز بوده که در اثر به وجود آوردن اصطکاک با کاسه ترمز، باعث شتاب منفی در خودرو می شود. شما می توانید در این صفحه تصاویر، مشخصات فنی و قیمت به روز رسانی شده انواع لنت های ترمز برای خودروهایمرسدس بنز ، بیام و BMW و پورشه را مشاهده نمایید و با آگاهی از مدل خودروی خود و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به کالایی که به دنبال آن هستید، اقدام به خرید نمایید. کیفیت لنت ترمز با توجه به نقش آن در ایمنی سرنشینان خودرو نقش مهمی را در خودرو ایفا می کند ، لذا خرید لنت ترمز اصلی برای مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه شما بسیار حائز اهمیت است.

 • دیسک ترمز (دیسک چرخ)
  دیسک ترمز (دیسک چرخ)

  فروش دیسک ترمز (دیسک چرخ) انواع مدل های مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه در فروشگاه اینترنتی آرکاموبیل ، جامع ترین فروشگاه تخصصی لوازم یدکی بنز ، بی ام و ، پورشه. دیسک چرخ که به آن دیسک ترمز هم گفته می شود مانند سایر قطعات و لوازم یدکی مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه براساس شماره فنی تقسیم بندی می گردد و بهترین روش برای خرید دیسک چرخ مناسب خودروی خود تماس با کارشناسان آرکاموبیل می باشد و یا اینکه از طریق شماره های بالای صفحه شماره شاسی خودروی خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا ضمن مشاوره فنی ، قیمت دیسک چرخ مناسب خودروی شما را اعلام نمایند. تمامی دیسک چرخ های ارائه شده در فروشگاه آرکاموبیل اصل می باشد و همچنین بهترین قیمت ، کیفیت و اصل بودن کالاهای ارائه شده را تضمین می کنیم.

  دیسک چرخ ( دیسک ترمز ) چیست و چه وظیفه ای بر عهده دارد :

  دیسک چرخ که به آن دیسک ترمز نیز گفته می شود تحت تنش های سنگین مکانیکی و گرمایی می باشد. در کنار این تنش ها عوامل دیگری مانند پاشش آب ، آلودگی های سطح جاده نیز وجود دارد ؛ همه ی این عوامل سبب ایجاد خوردگی روی دیسک چرخ می شود. دیسک چرخ بایستی طی دوره های زمانی کوتاه مورد بررسی قرار گیرد و اگر خوردگی روی سطح دیسک چرخ دیده شد بلافاصله تعویض گردد تا از ایجاد خطر و کاهش ایمنی خودرو حین ترمزگیری جلوگیری شود.

  دیسک چرخ یا همان دیسک ترمز یکی از اجزای مهم سیستم ترمز می باشد. برای حفظ ایمنی خودرو حین ترمزگیری و همچنین حفظ آرامش سرنشینان در زمان کاهش سرعت و توقف خودرو دیسک چرخ و لنت های ترمز بایستی عملکرد خوبی داشته و به خوبی قادر به ایجاد نیروی ترمز باشند. نیروی ترمز ایجاد شده توسط دیسک ترمز و لنت های ترمز به توپی چرخ انتقال یافته و از آنجا به رینگ و لاستیک ها منتقل می شود و سبب توقف خودرو می گردد. در حین ترمزگیری انرژی حرکتی خودرو به انرژی گرمایی حاصل از اصطکاک بین لنت ترمز و دیسک ترمز ( دیسک چرخ ) تبدیل می شود و سبب کاهش سرعت خودرو می شود. نود درصد گرمای ایجاد شده در حین ترمزگیری وارد دیسک چرخ شده و از آنجا به هوای محیط منتقل می شود. دیسک چرخ مانند یک مبدل گرمایی عمل می کند. جذب گرمای دیسک ترمز ها محدود می باشد ، بنابراین گرمای ایجاد شده هرچه سریعتر بایستی وارد هوای محیط شود تا از آسیب به دیسک چرخ جلوگیری شود.  

 • سیلندر ترمز
  سیلندر ترمز

  سیلندر ترمز انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

 • سیم لنت ترمز
  سیم لنت ترمز

  سیم لنت ترمز انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

 • روغن ترمز و مخزن روغن
  روغن ترمز و مخزن روغن

  روغن ترمز و مخزن روغن انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

 • لنت ترمز دستی
  لنت ترمز دستی

  لنت ترمز دستی انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

 • پمپ ترمز ABS
  پمپ ترمز ABS

  پمپ ترمز ای بی اس ABS انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 58 آیتم
نمایش 1 - 12 از 58 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0