بدنه 

فروش انواع لوازم یدکی و قطعات مربوط به بدنه مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه. در ادامه انواع لوازم یدکی و قطعات بدنه خودرو را ملاحظه می کنید که برای بررسی مشخصات ، مقایسه و خرید لوازم بدنه بنز ، بی ام و ، پورشه می توانید به صفحه مربوطه وارد شده و قطعه بدنه مورد نظر را انتخب نمایید. همچنین برای خرید لوازم بدنه و هرگونه مشاوره فنی می توانید از طریق شما...

بیشتر
 • بادی کیت , سپر , رکاب
  بادی کیت , سپر , رکاب

  بادی کیت ، سپر ، رکاب انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

 • آینه و لوازم آینه
  آینه و لوازم آینه

  آینه و لوازم آینده انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

 • شل گیر
  شل گیر

  شل گیر انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

 • دستگیره
  دستگیره

  دستگیره انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

 • جلو پنجره
  جلو پنجره

  فروش جلو پنجره انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه . جلو پنجره خودرو های مرسدس بنز ، پورشه ، بی ام و BMW همانند سایر لوازم یدکی و قطعات این خودروها براساس شماره فنی تقسیم بندی می شوند و برای خرید جلو پنجره مرسدس بنز ، پورشه و بی ام و BMW خود شماره شاسی خودرو خود را از طریق شماره های بالای صفحه برای کارشناسان آرکاموبیل ارسال نمایید و یا تماس گرفته تا کارشناسان ما ضمن اعلام قیمت به سوالات فنی احتمالی شما هم پاسخ دهند. ما در آرکاموبیل به عنوان جامع ترین فروشگاه لوازم یدکی و قطعات مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه اصل بودن تمامی کالاهای ارائه شده را تضمین میکنیم و همچنین بهترین قیمت را به هموطنان عزیز ارائه کرده ایم. برای بررسی مشخصات و مقایسه انواع جلو پنجره مرسدس بنز ، پورشه ، بی ام و از قسمت جستجوی سایت استفاده نمایید

  جلو پنجره از اجزای مهم در طراحی قسمت خارجی خودرو می باشد و زمانی که از قسمت جلو به خودرو نگاه می کنیم جلوپنجره قسمت عمده طراحی جلوی خودرو را تشکیل می دهد. اما جلو پنجره به غیر از طراحی ظاهری خودرو وظایف دیگری بر عهده دارد. جلو پنجره اجازه ورود هوا را به رادیاتور و موتور می دهد که باعث کم شدن دمای خودرو شما می شود همچنین از ورود اجسام و آلودگی های موجود در سطح جاده به موتور خودرو جلوگیری می کند. افراد معمولا برای نغییر ظاهر خودرو خود به اولین قطعه ای که برای تغییر فکر می کنند جلو پنجره می باشد چراکه تغییر جلوپنجره تاثیر بسیار زیادی در ظاهر خودروی شما دارد.

  آرکاموبیل عرضه کننده انواع جلو پنجره های ساده ، اسپرت ، دوربین خور و رادار خور خودروهای بنز ، بی ام و BMW و پورشه به هموطنان عزیزمان می باشد که در ادامه مشاهده می فرمایید.

 • کاپوت و لوازم کاپوت
  کاپوت و لوازم کاپوت

  کاپوت و لوازم کاپوت انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

 • گلگیر
  گلگیر

  گلگیر انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

 • درب و لوازم درب
  درب و لوازم درب

  درب و لوازم درب انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

 • بادگیر و Air duct
  بادگیر و Air duct

  بادگیر و Air duct انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

 • قفل
  قفل

  قفل های انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

 • دیفیوزر (لیپ)
  دیفیوزر (لیپ)

  فروش دیفیوزر ( لیپ ) انواع مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه در فروشگاه اینترنتی آرکاموبیل. دیفیوزر یا همان لیپ ، مانند سایر لوازم یدکی و قطعات مرسدس بنز ، بی ام و ، پورشه براساس شماره فنی تقسیم بندی می شود. برای انتخاب و خرید دیفیوزر عقب مناسب خودروی خود با کارشناسان ما تماس گرفته و یا شماره شاسی خودروی خود را از طریق شماره های بالای صفحه ارسال نمایید تا ضمن مشاوره فنی ، قیمت دیفیوزر عقب به شما اعلام گردد و در صورت تایید شما ، دیفیوزر عقب برای شما ارسال گرد

  دیفیوزر سپر عقب خودرو چیست ؟

  در طی سال های گذشته طراحی خودرو ها دچار تغییرات زیادی شده است. بیشتر تمرکز طراحان خودرو بر روی حفظ حالت آیرودینامیک خودرو می باشد. در مورد آیرودینامیک بودن خودرو جریان عبور هوا از همه عوامل مهم تر است . پیشرفت تکنولوزی مهندسان خودرو را قادر ساخته است تا خودروهایی آیرودینامیک با به کار بردن تجهیزات مربوط به هوای عبوری از خودرو طراحی کنند. این تجهیزات معمولا در خودرو های مسابقه ای به کار برده می شود ، یکی از این تجهیزات دیفیوزر سپر عقب می باشد که در خودرو های اقتصادی و لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد.

  دیفیوزر سپر عقب خودرو سبب بهبود شرایط آیرودینامیکی خودرو می شود و سبب حفظ  تعادل خودرو روی سطح جاده می شود. برای توضیح عملکرد دیفیوزر عقب خودرو می توان این طور توضیح داد که فشار هوایی که هنگام  حرکت خودرو در زیر آن ایجاد می شود تحت تاثیر دیفیوزر عقب قرار می گیرد و سبب افزایش سرعت خودرو می شود.
  دیفیوزر سپر عقب خودرو مانند بال های هواپیما و اسپویلر خودرو عمل می کند و فشار هوای زیر خودرو را کاهش داده و سرعت هوای خارج شده از زیر خودرو را افزایش می دهد. در هنگام حرکت خودرو در جاده ، هوا با فشار کم و سرعت زیاد از زیر ماشین عبور می کند. زمانی که هوا با فشار کم به قسمت انتهای خودرو می رسد از دیفیوزر عبور کرده و دیفیوزر سپر عقب سبب افزایش فشار هوا و کاهش سرعت هوای عبوری می شود. اختلاف فشار بین قسمت عقب خودرو که دارای فشار بالاست و قسمت زیر خودرو که دارای فشار کم هواست سبب ایجاد وکیوم شده و هوا را از زیر خودرو مکش می کند.

  کشش آیرودینامیکی در خودرو چیست ؟

  اگر شما نسبت به عملکرد دیفیوزر عقب خودرو که سبب حفظ تعادل خودرو روی سطح جاده و افزایش سرعت خودرو می شود کنجکاو هستید می بایستی جزییات مفاهیم را بررسی کنیم. زمانی که وسیله نقلیه به سمت جلو حرکت می کند و هوا را می شکافد، خودرو به هوای رو به روی خود فشار وارد می کند و این فشار سبب کاهش عملکرد خودرو میشود . به این فشار و کاهش عملکرد خودرو در اصطلاح کشش آیرودینامیکی گفته می شود. اگر بتوان با تغییر ساختار طراحی خودرو کشش آیرودینامیکی را کاهش داد سرعت و عملکرد خودرو بهبود می یابد. ساختار بدنه خودرو اگر مانند خودروهای مسابقه ای کشیده و نوک تیز باشد کشش آیرودینامیکی کاهش می یابد و اگر مانند وانت بار های بزرگ دارای قسمت تخت در جلوی خودرو باشد ، کشش آیرودینامیکی افزایش پیدا می کند. وجود دیفیوزر سپر عقب به کاهش کشش آیرودینامیکی خودرو کمک کرده و سبب افزایش سرعت و عملکرد بهتر آن می شود.

 • شیشه و لوازم شیشه
  شیشه و لوازم شیشه

  شیشه ها و لوازم شیشه انواع مرسدس بنز ، بی ام و BMW ، پورشه

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 38 آیتم
نمایش 1 - 12 از 38 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0