فیلتر روغن اورجینال مرسدس بنز S350 مدل 2006 تا 2010

جدید

  • فیلتر روغن اصلی مرسدس بنز
  • فیلتر روغن مخصوص موتور های M272 شش سیلندر مرسدس بنز
  • فیلتر روغن S350 مدل 2006 , 2007 , 2008 , 2009 , 2010 دارای اتاق W221
  • کیفیت عالی فیلتر روغن

جزییات بیشتر

موجود ، تماس بگیرید

 
بررسی تخصصی

فیلتر روغن اصلی مرسدس بنز S 350 موتور M272 اتاق W221

فیلتر روغن یکی از اجزای اصلی سیستم روانکار مرسدس بنز شما می باشد و اگر در به فکر سلامتی موتور بنز خود هستید حتما می بایستی به تعویض به موقع فیلتر روغن خودور خود توجه ویژه نمایید. فیلتر روغن اورجینال مرسدس بنز S350 دقیقا همان فیلتر روغنی است که در شرکت مرسدس بنز بر روی خودرو S350 شما نصب می گردد و کلیه استانداردهای شرکت بنز در آن رعایت شده است. این فیلتر روغن مناسب برای موتور های M272 شرکت مرسدس می باشد که از خودروهایی که دارای این موتور می باشد می توان به S350 های مدل 2006 , 2007 , 2008 , 2009 , 2010  که دارای دارای اتاق W221 هستند نام برد.

آشنایی با فیلتر روغن خودرو :

در بییشتر مواقع صاحبان خودرو در مورد کیفیت روغن موتور خود نگران هستند و به کیفیت فیلتر روغن به اندازه ی خود روغن موتور اهمیت نمی دهند، اما به این نکته واقف نیستند که روغن موتور و فیلتر روغن به همراه یکدیگر سبب عملکرد بهتر موتور خودرو می شوند.

فیلتر روغن یکی از اجزای مهم و اساسی سیستم روانکاری موتور مرسدس بنز شما می باشد و استفاده از فیلتر روغن استاندارد و با کیفیت سبب بهبود عملکرد خودرو شما می شود.

فیلتر روغن نقش مهمی را در موتور بازی می کند و اگر فیلتر روغن مرسدس بنز شما کیفیت پایینی داشته باشد سبب کاهش عمر موتور M272 مرسدس S350 شما می شود. فیلتر روغن قسمت کوچکی از سیستم روانکاری مرسدس بنز شما می باشد اما همین جز کوچک نقش مهمی را در جلوگیری از خوردگی زود هنگام در موتور مرسدس بنز  شما بازی می کند. تمام قطعات در حال حرکت در موتور مرسدس بنز نیاز به روغن تمیز برای روانکاری دارند ؛ ذرات ریز فلزی که از قطعات موتور به داخل روغن وارد می شوند اگر به داخل موتور خودرو به گردش ادامه دهند ذرات بزرگی از موتور را جدا کرده و در ادامه می توانند سبب ایجاد خوردگی در موتور خودرو شوند. یک فیلتر روغن با کیفیت از ایجاد این گونه خوردگی ها جلوگیری می کند. زمانی که روغن از داخل فیلتر روغن عبور می کند ذرات موجود در آن در داخل روغن باقی می ماند و همین تمیز شدن روغن از ایجاد خوردگی های شدید در موتور خودرو جلوگیری می کند.

برای تعویض فیلتر روغن مرسدس بنز S350 موتور M272 خود بهتر است به سرویس کاران مجاز مرسدس بنز مراجعه نمایید تا در حین تعویض فیلتر روغن ، آسیبی به موتور مرسدس بنز شما وارد نگردد.

فیلتر روغن اورجینال مرسدس بنز S350 مدل 2006 تا 2010

انتخاب یک فیلتر روغن با کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است ، چراکه ساختار داخلی فیلتر روغن و کیفیت آن نقش بسزایی را در عمر موتور خودرو شما بازی می کنند. یکی از استانداردهایی که برای تعیین کیفیت فیلتر روغن به کار می رود میزان بازدهی فیلتر روغن و اندازه منافذ آن می باشد. اندازه منافذ فیلتر روغن تعیین کننده میزان عبور ذرات با سایزهای مختلف از فیلتر روغن می باشد. استاندارد دیگری که در فیلتر بایستی رعایت شود ، ظرفیت نگهداری آلودگی می باشد . این ظرفیت میزان الودگی که توسط فیلتر از روغن جدا شده و در ان تا زمانی که فیلتر روغن دیگر کار نکند نگهداری می شود را نشان می دهد.

توصیه می شود در هر باز تعویض روغن حتما فیلتر روغن را هم تعویض نمایید چون این کار به عملکرد بهتر سیستم روانکاری موتور M272 مرسدس بنز S350 شما کمک می کند.

در موارد بالا شما به اهمیت فیلتر روغن و وظایف آن پی بردید و همچنین نکته قابل توجه این است که برای عملکرد بهتر سیستم روانکاری خودرو و کاکرد بهتر موتور خودرو ، فیلتر روغن و روغن موتور در کنار هم نقش ویژه ای را بازی می کنند.

در صورت نیاز به مشاوره در مورد انتخاب و خرید فیلتر روغن برای مرسدس بنز خود حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در انتخاب قطعات مورد نیاز خودرو شما اشتباهی رخ ندهد.

                   

آرکاموبیل فروشگاه تخصصی لوازم یدکی و سیالات خودروهای بنز ، بی ام و ، پورشه

 
جزئیات فنی
نام کالافیلتر روغن اصلی مرسدس بنز
برند خودرومرسدس بنز
کلاس خودروS 350
سال ساخت خودرو2006 , 2007 , 2008 , 2009 , 2010
اتاق خودروW 221
موتور خودروM 272
کشور سازنده قطعهآلمان
برند سازنده قطعهمرسدس بنز
تعداد در پکیک عدد

25 محصول مشابه یافت شد

نظرات

کد QR

منو

مقایسه 0